بسم الله الرحمن الرحیم

الحمدلله رب العالمین

پروردگار را شاکر هستم که به بنده عنایت فرموده و بنده را در راه سخت و پر پیچ و خم طلبگی و سربازی آقا امام زمان عج الله تعالی قرار داده و همچنین اداره این وبلاگ مذهبی را که به نام مبارک آقا امام زمان عجل الله می باشد را* ۱ *سال اداره نموده ام و با حمایت‌های بازدیدکنندگان گرامی و همچنین با نظرات انتقادات و پیشنهادات این سروران تاکنون نزد قبله دو عالم منجی بشریت امیدوارم که سربلند بیرون آمده باشم.

دوستان عزیز نزدیک به یک سال خیلی از شما بنده را و این وبلاگ را همراهی کرده‌اید ،وبلاگی که متعلق به ولی عصر می باشد، باشد انشاالله که سال دوم این وبلاگ نسبت به سال اول آن با شکوه تر و سربلند تر و بسیار پر نظرتر باشد.

دوستان عزیز ممنون میشوم که محبت کنید و هر از چندگاهی این وبلاگ را با نظرات خود مزین فرمایید حتی با یک کلمه هم که شده باشد، دادن نظر در وبلاگ بنده اختیاری است و هر نظری که بدهید محفوظ نگه داشته می شود پس با نظرات خود از این پس این وبلاگ را حمایت و یاری نمایید.

علاوه بر نظر دوستانی که پیشنهاد و انتقادی دارند میتوانند مطرح کنند و ما هم خیلی خوشحال می شویم که هر کاری از دستمان برآید به نحو احسن انجام دهیم .

اکنون هم خوشحال می شویم که اولین نظرات خود را در تولد یک سالگی وبلاگ عصر ظهور در زیر این مطلب این به نمایش بگذارید.

درضمن میبخشید که رسمی نوشته ام. 

با تشکر از شما

(:  (:  (: محمدرضازارع :)  :)  :)

یاحق

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تلاش های من برای رسیدن به روزهای خوب دلم میخواد زعفران نطنز شیوا رایانه فیزیک آنلاین Jessica خرید اینترنتی هستی دانلود