«٤٩»وَ رَسُولاً إِلى‌ بَنِی إِسْرائِیلَ‌ أَنِّی قَدْ جِئْتُکُمْ‌ بِآیَةٍ‌ مِنْ‌ رَبِّکُمْ‌ أَنِّی أَخْلُقُ‌ لَکُمْ‌ مِنَ‌ الطِّینِ‌ کَهَیْئَةِ‌ الطَّیْرِ فَأَنْفُخُ‌ فِیهِ‌ فَیَکُونُ‌ طَیْراً بِإِذْنِ‌ اللّهِ‌ وَ أُبْرِئُ‌ الْأَکْمَهَ‌ وَ الْأَبْرَصَ‌ وَ أُحْیِ‌ الْمَوْتى‌ بِإِذْنِ‌ اللّهِ‌ وَ أُنَبِّئُکُمْ‌ بِما تَأْکُلُونَ‌ وَ ما تَدَّخِرُونَ‌ فِی بُیُوتِکُمْ‌ إِنَّ‌ فِی ذلِکَ‌ لَآیَةً‌ لَکُمْ‌ إِنْ‌ کُنْتُمْ‌ مُؤْمِنِینَ‌ 
و(عیسى را به)پیامبرى به‌سوى بنى اسرائیل(فرستاد تا بگوید)که همانا من از سوى پروردگارتان براى شما نشانه‌اى آورده‌ام.من از گل براى شما(چیزى)به شکل پرنده مى‌سازم،پس در آن مى‌دمم،پس به اراده و اذن خداوند پرنده‌اى مى‌گردد.و همچنین با اذن خدا کور مادرزاد و مبتلایان به پیسى را بهبود مى‌بخشم و مردگان را زنده مى‌کنم و ازآنچه مى‌خورید و آنچه در خانه‌هایتان ذخیره مى‌کنید به شما خبر مى‌دهم،براستى اگر ایمان داشته باشید در این معجزات براى شما نشانه و عبرتى است. 
نکته‌ها: 
هرجا احساس خطر مى‌شود باید توجّه بیشترى باشد.در زنده کردن مردگان،شفا دادن کوران و سایر بیماران،خطر انحراف عقیده و غلوّ وجود دارد،لذا در

ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

روانشانسی مشاوره و راهنمایی سوال و تمرین دبستان گپی دوستانه وبلاگ رسمی رودابه قایدرحمتی ایران سالید بازی های سال 2020 Brian نقد آثار منصور هاشمی خراسانی موسیقی احساس کره !